leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE DEANTE

141 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe Deante

Jeśli cenisz sobie niezawodność i wysoką jakość produktów wybieranych do łazienki, koniecznie sprawdź dostępne w naszym sklepie baterie umywalkowe Deante. Wszystkie modele mają aż 7-letnią gwarancję producenta!

Czy wiesz, co wyróżnia produkty marki Deante? Baterie umywalkowe tej polskiej firmy powstają we współpracy ze znanymi projektantami. Przy ich tworzeniu liczy się połączenie interesującego wyglądu i funkcjonalności. Dzięki temu na rynku (i w ofercie sklepu Komfort) dostępna jest bateria do umywalki Deante każdego rodzaju! Wybieraj spośród klasycznych, chromowanych, a także białych, czarnych czy grafitowych produktów!

Bateria umywalkowa wysoka Deante

Rodzaj baterii zależy nie tylko od Twojego ulubionego stylu wnętrzarskiego, ale także rozmiaru umywalki i całej łazienki. Na szczęście, w naszej ofercie znajdziesz baterie do każdego wnętrza! Dostępna jest zarówno bateria umywalkowa Deante wysoka, jak i niska, ścienna czy podtynkowa.

Kiedy sprawdzi się bateria umywalkowa wysoka Deante? Jeśli Twoja łazienka jest duża i przestronna, zapewne dobrałeś do niej obszerną, komfortową w użytkowaniu, umywalkę. Optycznie idealnie zrównoważy ją właśnie większa bateria.

Modele wysokich baterii Deante dostępne są w różnych wersjach:

  • bateria umywalkowa Deante z korkiem automatycznym;
  • bateria umywalkowa Deante z korkiem „klik-klak”, działającym na zasadzie mechanizmu stalowej sprężyny (wystarczy raz nacisnąć korek, aby otworzyć lub zamknąć odpływ);
  • bateria umywalkowa Deante bez korka.

Baterie umywalkowe Deante – opinie

Wszystkie baterie umywalkowe Deante cieszą się uznaniem Klientów. Najlepiej świadczy o tym fakt, że firma jest obecna na rynku już od 30 lat, a jej produkty są eksportowane do blisko 50 krajów na całym świecie! Dlatego też jesteśmy pewni, że niezależnie od tego, czy wybierzesz baterię do umywalki Deante wysoką, niską czy ścienną, będziesz zadowolony ze swojej decyzji. Wszystkie modele skonstruowane są tak, by ograniczyć zużycie wody, przetrwać całe lata w nienagannym stanie oraz zapewnić Ci wygodę podczas codziennego użytkowania.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.