leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE MIEDZIANE

34 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe miedziane

Miedziane dodatki i dekoracje możemy aktualnie znaleźć w różnego rodzaju modnych trendach wnętrzarskich. Akcenty w kolorze miedzi dodają wnętrzu delikatnej, subtelnej elegancji. Na fali popularności tego rodzaju dodatków coraz częściej sięgamy również po baterie umywalkowe miedziane.

Baterie umywalkowe miedziane czy raczej modele imitujące ten charakterystyczny stop metali to w naszej ofercie kilkadziesiąt różnych modeli. W sklepie Komfort znajdziecie baterie umywalkowe miedziane Omnires, Laveo, Kuchinox, Valvex czy Strohm Teka. Jeśli myślicie o wykorzystaniu w swojej łazience akcentów w tym kolorze, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie baterie umywalkowe miedziane są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Miedziana bateria umywalkowa – w jakich aranżacjach sprawdzi się taki model?

Ze wszystkich dodatków w kolorach metalicznych miedziane baterie umywalkowe są chyba najbardziej uniwersalne. Jeśli odpowiednio dopasujemy styl miedzianej baterii umywalkowej, to możemy wykorzystać ją zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i aranżacjach inspirowanych trendami retro i vintage. Miedziana bateria umywalkowa będzie bardzo ciekawym dodatkiem do łazienki w stylu industrialnym. Miedź to jeden z materiałów, który idealnie wpisuje się w ten wnętrzarski styl. Miedziane baterie umywalkowe świetnie sprawdzą się również w wielu nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach z łazienkami w stylu skandynawskim na czele. Jeśli jednak zdecydujemy się na baterię miedzianą w stylu retro, to możemy wykorzystać ją także w aranżacjach nawiązujących do klimatów vintage. Stylizowana miedziana bateria może sprawdzić się na przykład w łazience rustykalnej. W takim przypadku powinniśmy raczej postawić na baterie miedziane matowe. Z kolei polerowana, błyszcząca miedź pasuje do aranżacji w klimacie glamour. Niezależnie od stylu, w jakim urządzona jest nasza łazienka, warto zadbać o to, aby inne dodatki metaliczne w tym pomieszczeniu korespondowały z wybranym przez nas odcieniem miedzianej baterii.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.