leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE PODTYNKOWE TRES

24 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie podtynkowe Tres

W ciągu kilkudziesięciu lat obecności marki Tres na rynku jej produkty zdobyły sobie zaufanie milionów klientów w wielu krajach na całym świecie. Dziś w katalogu Tres znajdziecie kompleksową ofertę armatury kuchennej i łazienkowej. Nie mogło zabraknąć w niej również cieszących się ostatnio coraz większą popularnością baterii podtynkowych Tres.

Bateria podtynkowa Tres to pozycja, którą znajdziecie również w ofercie naszego sklepu online. W stałej sprzedaży mamy baterie podtynkowe Tres z ostatnich kolekcji tej hiszpańskiej marki. Są to nie tylko baterie podtynkowe Tres umywalkowe, ale także baterie prysznicowe, a nawet nowoczesne natynkowe baterie do bidetów.Tres baterie podtynkowe – czy warto?

Popularność baterii podtynkowych rośnie systematycznie już od kilku lat. Aktualnie baterie montowane w ścianie dostępne są w katalogu praktycznie każdego liczącego się producenta armatury. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju modele pojawiły się także w nowych kolekcjach marki Tres. Dlaczego warto zdecydować się na baterie podtynkowe Tres? Jakie zalety ma taka armatura?

Baterie podtynkowe Tres cenione są przede wszystkim ze względu na ich nowoczesny wygląd. Taka armatura łazienkowa idealnie wpisuje się w wiele popularnych aktualnie wnętrzarskich trendów. Nie bez znaczenia są jednak również czysto praktyczne zalety wynikające z zastosowania baterii podtynkowych Tres. Przede wszystkim pozwalają one zaoszczędzić sporo przestrzeni w strefie umywalkowej czy kąpielowej. Bateria podtynkowa Tres zajmuje bowiem zdecydowanie mniej miejsca niż model montowany w całości natynkowo.

Czy baterie podtynkowe Tres mają jakieś wady? Podobnie jak montowane w ten sposób baterie innych producentów również baterie podtynkowe Tres wymagają odpowiednio przygotowanej instalacji wodnej. Ich montaż jest też często nieco bardziej czasochłonny niż montaż standardowej baterii natynkowej.Tres baterie podtynkowe czarne

W tegorocznych kolekcjach marki Tres odzwierciedlenie znalazło wiele nowych, popularnych aktualnie wnętrzarskich trendów. Jednym z nich jest czarna armatura łazienkową, którą znajdziecie także wśród baterii podtynkowych tej marki. Baterie podtynkowe Tres czarne to przede wszystkim modele zaprojektowane z myślą o nowoczesnych łazienkach. W zależności od tego, jaki model wybierzecie, bateria podtynkowa Tres czarna może być elementem na przykład łazienki skandynawskiej czy też surowej aranżacji w stylu industrialnym. Na czarną armaturę decydują się często także miłośnicy łazienek glamour.Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.