Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Łazienka z płytkami lastryko

Produkty w tym stylu

Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
Brak informacji
Produkt ze zdjęcia
Chwilowo niedostępny online
Produkt ze zdjęcia
wysyłamy w 24h
Produkt ze zdjęcia

Projekt gratis

Łazienka w Komforcie - od projektu aż po montaż

Łazienka z płytkami lastryko Hika

Łazienka z płytkami lastryko Hika przypadnie do gustu miłośnikom prostych aranżacji o industrialnym charakterze. Oprócz rozwiązań typowych dla stylu loftowego, nie brakuje w niej także cech salonu kąpielowego, dzięki czemu jest to wygodna i sprzyjająca relaksowi przestrzeń.

Łazienka z lastryko

Tło aranżacji Hika stanowią jasnoszare, jednolite kafle o chłodnym odcieniu. Idealnym ich uzupełnieniem są płytki lastryko, ułożone na jednej ze ścian prysznica i w formie szerokiego pasa biegnącego w poprzek pomieszczenia. Płytki imitujące lastryko przeżywają obecnie swoisty renesans popularności. Mają one w sobie coś niezwykłego – choć są intensywne i przykuwają wzrok dynamicznymi wzorami, z pewnością nie można określić ich mianem krzykliwych. Z jednej strony zachwycają spójnym i jednorodnym charakterem, ale z drugiej widniejące na nich losowe wzory wprowadzają do wnętrza niebanalny akcent. Łazienka z płytkami lastryko ze zdobieniem w szaro-beżowo-czarnym kolorze spodoba się więc wszystkim, którzy nie boją się oryginalnych rozwiązań, ale zarazem preferują proste, stonowane, pozbawione zbędnych dekoracji wystrój.

Niezwykle istotną rolę w aranżacji Hika odgrywa lustro zajmujące całą szerokość ściany i sięgające do sufitu. To świetny sposób na to, by nadać pomieszczeniu głębi i sprawić, by wyglądało ono na bardziej przestronne. Sprawdza się on zwłaszcza w niewielkich łazienkach, które dzięki takim zabiegom można optycznie powiększyć. Całości dopełnia ciekawe oświetlenie dolnej i górnej krawędzi pasa z płytek lastryko.

Łazienka z płytkami lastryko – wyposażenie

Loftowy charakter aranżacji w znacznej mierze jest też zasługą wyposażenia wnętrza. Prysznic ma prostą i oszczędną formę, a jego szklane ścianki sprawiają, że wizualnie powiększa on pomieszczenie – doskonale zda więc egzamin w małych łazienkach. Warto zwrócić uwagę na industrialne, czarne detale – baterię prysznica, uchwyty czy elementy konstrukcyjne kabiny. Na czerń postawiono także przy doborze baterii umywalkowej i nóg szafki – doskonale kontrastuje ona z bielą armatury i mebla, a jednocześnie nawiązuje do widniejącego na płytkach lastryko wzoru.

Udostępnij inspirację