Filtry

Cersanit Lara

30 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kolekcja Cersanit Lara

Kolekcja Cersanit Lara to idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy poszukują gotowych i funkcjonalnych elementów wyposażenia łazienki. Kolekcja Cersanit Lara to przede wszystkim umywalki meblowe w komplecie z kompatybilną szafką. Uzupełnieniem tej kolekcji są praktyczne dwudzielne słupki łazienkowe.  Produkty z kolekcji Cersanit Lara znajdziecie także w ofercie naszego sklepu online. W stałej sprzedaży mamy kilkadziesiąt kompletów umywalek Cersanit Lara z szafkami podumywalkowymi. W naszym sklepie czekają na Was także słupki łazienkowe z tej kolekcji. Wiele produktów z linii Lara oferujemy w promocyjnych cenach. Wybrane modele umywalek i szafek Cersanit Lara kupicie na naszych wyprzedażach nawet o 40% taniej.

Cersanit Lara – wymiary

Rozmiarówka umywalek i mebli Cersanit Lara nie powinna rozczarować zarówno tych z Was, którzy urządzają niewielkie łazienki, jak i posiadaczy dużych salonów kąpielowych. W małej łazience sprawdzi się umywalka Cersanit Lara 50 cm lub standardowy model Cersanit Lara 60 cm. Z kolei w aranżacji większych pomieszczeń wykorzystacie komfortowe, duże umywalki Cersanit Lara 80 i Cersanit Lara 100 cm.  Jeśli chodzi o słupki łazienkowe z tej kolekcji, rozmiarówka ograniczona jest do szafek o szerokości 30 cm. Dzięki takiemu słupkowi stworzycie dodatkowy poręczny schowek w strefie umywalkowej. Tego rodzaju szafki to również idealny sposób na zagospodarowanie mało ustawnej przestrzeni w narożniku łazienki.

Cersanit Lara – elementy

Tak jak napisaliśmy nieco wyżej, na kolekcję Cersanit Lara składają się umywalki i kompatybilne z nimi meble łazienkowe. Dlaczego warto postawić na taki zestaw Cersanit Lara?


  • Szafki i słupki Cersanit Lara dostępne są w trzech uniwersalnych kolorach. W zależności od tego, jaki efekt aranżacyjnych chcecie osiągnąć, macie do wyboru fronty białe, szare lub fronty w kolorze naturalnego drewna. Cersanit Lara szafka biała lub jasnoszara świetnie wpisuje się w wiele nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Natomiast meble Lara z frontami imitującymi drewno to często element łazienek w stylu klasycznym.
  • Ciekawym uzupełnieniem frontów szafek Cersanit Lara są eleganckie metalowe uchwyty.
  • Decydując się na komplet umywalka + szafka Cersanit Lara, zyskujecie łatwy w montażu i w pełni kompatybilny produkt. Nie musicie się martwić o to, czy szafka i umywalka kupione osobno będą do siebie pasować.
  • W meblach łazienkowych Cersanit Lara zastosowano system soft close. Jest to rozwiązanie, które poprawia komfort codziennego korzystania z łazienki.