zlewozmywak teka forsquare 50.40 tg auto wst avena beige
Nr kat. 100320373
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FORSQUARE 50.40 TG AUTO WST AVENA BEIGE to zlewozmywak wpuszczany z pojedynczą komorą, korkiem automatycznym oraz odpływem. Prezentowany zlewozmywak beżowy o matowym wykończeniu powierzchni – mierzy 50 cm długości, 20 cm głębokości oraz 57 cm szerokości. Model sprawdzi się w montażu na szafce o minimalnej szerokości 60 cm. Łatwe w pielęgnacji zlewozmywaki z tegranitu wykazują właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ich powierzchnia pozwala zachować wysoki poziom czystości. Produkt nie przejmuje zapachów i nie ulega uszkodzeniom na skutek wysokich temperatur.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 550 X 480 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 50 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 57 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Matowe |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | FORSQUARE |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FORSQUARE 50.40 TG AUTO WST AVENA BEIGE to zlewozmywak wpuszczany z pojedynczą komorą, korkiem automatycznym oraz odpływem. Prezentowany zlewozmywak beżowy o matowym wykończeniu powierzchni – mierzy 50 cm długości, 20 cm głębokości oraz 57 cm szerokości. Model sprawdzi się w montażu na szafce o minimalnej szerokości 60 cm. Łatwe w pielęgnacji zlewozmywaki z tegranitu wykazują właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ich powierzchnia pozwala zachować wysoki poziom czystości. Produkt nie przejmuje zapachów i nie ulega uszkodzeniom na skutek wysokich temperatur.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 550 X 480 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 50 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 57 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Matowe |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | FORSQUARE |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka forsquare 50.40 tg auto wst avena beige
Nr kat. 100320373
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




