zlewozmywak teka forsquare 34.40 tg auto wst black
Nr kat. 100320376
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FORSQUARE 34.40 TG AUTO WST BLACK to zlewozmywak wpuszczany w czarnym kolorze o polerowanym wykończeniu powierzchni. Model idealnie odnajdzie się w kuchni w stylu loft oraz nowoczesnym. Prezentowany zlewozmywak czarny mierzy 50 cm długości, 20 cm głębokości oraz 41 cm szerokości. Jednokomorowy model występuje w komplecie z korkiem automatycznym oraz odpływem. Zlewozmywak z tegranitu zapewnia łatwość utrzymania czystości oraz wytrzymałość na czynniki mechaniczne. Powierzchnia zlewozmywaka czarnego nie ulega przebarwieniom oraz zmianom na skutek wysokich temperatur czy światła UV.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 395 X 492 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 50 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 41 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Polerowane |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | FORSQUARE |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FORSQUARE 34.40 TG AUTO WST BLACK to zlewozmywak wpuszczany w czarnym kolorze o polerowanym wykończeniu powierzchni. Model idealnie odnajdzie się w kuchni w stylu loft oraz nowoczesnym. Prezentowany zlewozmywak czarny mierzy 50 cm długości, 20 cm głębokości oraz 41 cm szerokości. Jednokomorowy model występuje w komplecie z korkiem automatycznym oraz odpływem. Zlewozmywak z tegranitu zapewnia łatwość utrzymania czystości oraz wytrzymałość na czynniki mechaniczne. Powierzchnia zlewozmywaka czarnego nie ulega przebarwieniom oraz zmianom na skutek wysokich temperatur czy światła UV.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 45 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 395 X 492 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 50 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 41 cm |
| Ilość komór: | 1 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Polerowane |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | FORSQUARE |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka forsquare 34.40 tg auto wst black
Nr kat. 100320376
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




