zlewozmywak teka forsquare 2b 590 tg auto wst black
Nr kat. 100320366
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FORSQUARE 2B 590 TG AUTO WST BLACK to zlewozmywak czarny z podwójnymi komorami, korkiem automatycznym oraz odpływem w komplecie. Nowoczesny zlewozmywak wpuszczany mierzy 50 cm długości, 20 cm głębokości oraz 59 cm szerokości. Zlewozmywak z tegranitu zapewnia łatwość pielęgnacji, jak również cechy odporne na uszkodzenia mechaniczne – zarysowania, pęknięcia, przebarwienia oraz odkształcenia. Powierzchnia zlewozmywaków z tegranitu nie przejmuje zapachów, a także nie reaguje na szok termiczny. Produkt objęty jest 25-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 575 X 492 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 50 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 59 cm |
| Ilość komór: | 2 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Polerowane |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | FORSQUARE |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA FORSQUARE 2B 590 TG AUTO WST BLACK to zlewozmywak czarny z podwójnymi komorami, korkiem automatycznym oraz odpływem w komplecie. Nowoczesny zlewozmywak wpuszczany mierzy 50 cm długości, 20 cm głębokości oraz 59 cm szerokości. Zlewozmywak z tegranitu zapewnia łatwość pielęgnacji, jak również cechy odporne na uszkodzenia mechaniczne – zarysowania, pęknięcia, przebarwienia oraz odkształcenia. Powierzchnia zlewozmywaków z tegranitu nie przejmuje zapachów, a także nie reaguje na szok termiczny. Produkt objęty jest 25-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Nie |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 575 X 492 |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwośc montażu młynka |
| Dostawca: | TEKA POLSKA SP. Z O.O. |
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 50 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 59 cm |
| Ilość komór: | 2 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Polerowane |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | FORSQUARE |
Teka Polska Sp. z o.o. ŻWIRKI I WIGURY 14 02-092 WARSZAWA POLSKA info@teka.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka forsquare 2b 590 tg auto wst black
Nr kat. 100320366
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




