zlewozmywak teka astral 60 b-tg 1,5b 1d auto wst wo/sp amber
Nr kat. 100320352
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA ASTRAL 60 B-TG 1,5B 1D AUTO WST WO/SP AMBER to zlewozmywak beżowy o polerowanym wykończeniu powierzchni. Prezentowany zlewozmywak wpuszczany z komorą główną, pomocniczą, blatem roboczym, automatycznym korkiem oraz odpływem - mierzy 50 cm długości, 20 cm głębokości oraz 78 cm szerokości. Zlewozmywak wpuszczany z tegranitu wykazuje właściwości odporne na szok termiczny oraz uszkodzenia mechaniczne – takie jak zarysowania, pęknięcia, przebarwienia oraz odkształcenia. Model objęty jest 25-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 760 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 50 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 78 cm |
| Ilość komór: | 1.5 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Polerowane |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | ASTRAL |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZLEWOZMYWAK TEKA ASTRAL 60 B-TG 1,5B 1D AUTO WST WO/SP AMBER to zlewozmywak beżowy o polerowanym wykończeniu powierzchni. Prezentowany zlewozmywak wpuszczany z komorą główną, pomocniczą, blatem roboczym, automatycznym korkiem oraz odpływem - mierzy 50 cm długości, 20 cm głębokości oraz 78 cm szerokości. Zlewozmywak wpuszczany z tegranitu wykazuje właściwości odporne na szok termiczny oraz uszkodzenia mechaniczne – takie jak zarysowania, pęknięcia, przebarwienia oraz odkształcenia. Model objęty jest 25-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Automatyczny korek: | Tak |
|---|---|
| Minimalna szerokość szafki: | 60 cm |
| Odpływ w komplecie: | Tak |
| Odwracalny: | Tak |
| Przelew: | Tak, 3,5" |
| Wymiary wycięcia w blacie (mm): | 760 x 480 |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Sposób montażu: | Wpuszczany |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Długość: | 50 cm |
| Marka: | Teka |
| Głębokość: | 20 cm |
| Szerokość: | 78 cm |
| Ilość komór: | 1.5 |
| Kształt: | Prostokątne |
| Wykończenie: | Polerowane |
| Materiał wykonania: | Tegranit |
| Kolekcja: | ASTRAL |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zlewozmywak teka astral 60 b-tg 1,5b 1d auto wst wo/sp amber
Nr kat. 100320352
Zobacz inne z kolekcji




