zestaw szafka z umywalką 60 koło nova pro
Nr kat. 100249699
opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 KOŁO NOVA PRO to dostępny w wielu rozmiarach, wzorach oraz kolorach model z kolekcji mebli łazienkowych Koło. Szafkę z umywalką można mocować w systemie wiszącym zyskującym przestrzeń przypodłogową lub w formie stojącej za pomocą dodatkowych nóg do mebli łazienkowych. Prezentowana szafka grafitowa o gładkiej i łatwej w pielęgnacji powierzchni posiada minimalistyczny uchwyt w chromowanym kolorze. Model wyposażony w nowoczesny system cichego domknięcia drzwi wykonany został z płyty MDF, która zapewnia właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Koło |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Nova Pro |
| Szerokość: | 30.3 cm |
| Wysokość: | 55.7 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 501436JK1 |
| Waga brutto: | 14 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 60 KOŁO NOVA PRO to dostępny w wielu rozmiarach, wzorach oraz kolorach model z kolekcji mebli łazienkowych Koło. Szafkę z umywalką można mocować w systemie wiszącym zyskującym przestrzeń przypodłogową lub w formie stojącej za pomocą dodatkowych nóg do mebli łazienkowych. Prezentowana szafka grafitowa o gładkiej i łatwej w pielęgnacji powierzchni posiada minimalistyczny uchwyt w chromowanym kolorze. Model wyposażony w nowoczesny system cichego domknięcia drzwi wykonany został z płyty MDF, która zapewnia właściwości odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Koło |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Nova Pro |
| Szerokość: | 30.3 cm |
| Wysokość: | 55.7 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 501436JK1 |
| Waga brutto: | 14 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw szafka z umywalką 60 koło nova pro
Nr kat. 100249699
Przeglądaj inne z kolekcji




