szafka łazienkowa z umywalką elita look 60 cm biały połysk 167077+145805
Nr kat. 100408751
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Look 60 cm biały połysk 167077+145805 to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki zapewniające harmonijny design i praktyczne wykorzystanie przestrzeni. Cały zestaw utrzymany jest w białym kolorze nadając wnętrzu lekkości, składa się z umywalki meblowej oraz szafki podumywalkowej. Umywalka wykonana z wysokiej jakości ceramiki, prezentuje prostokątny kształt i jest wyposażona w otwór pod baterię oraz przelew. Podwieszana szafka pod umywalkę to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także element dekoracyjny. Ma ona dwie szuflady z pełnym wysuwem oraz łagodnym zamykaniem. Wykonana z trwałego materiału gwarantuje solidność i łatwość w utrzymaniu w czystości. Zestaw zawiera: szafka łazienkową pod umywalkę Elita Look 60 cm biały połysk 167077 oraz umywalkę meblową Elita Maxxi 61x46cm prostokątna biały połysk 145805. Uchwyty do szafki dostępne są oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | look |
| Gwarancja na ceramikę: | 2 lata |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 67 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 167077+145805 |
| Waga brutto: | 37.700 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa z umywalką Elita Look 60 cm biały połysk 167077+145805 to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki zapewniające harmonijny design i praktyczne wykorzystanie przestrzeni. Cały zestaw utrzymany jest w białym kolorze nadając wnętrzu lekkości, składa się z umywalki meblowej oraz szafki podumywalkowej. Umywalka wykonana z wysokiej jakości ceramiki, prezentuje prostokątny kształt i jest wyposażona w otwór pod baterię oraz przelew. Podwieszana szafka pod umywalkę to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także element dekoracyjny. Ma ona dwie szuflady z pełnym wysuwem oraz łagodnym zamykaniem. Wykonana z trwałego materiału gwarantuje solidność i łatwość w utrzymaniu w czystości. Zestaw zawiera: szafka łazienkową pod umywalkę Elita Look 60 cm biały połysk 167077 oraz umywalkę meblową Elita Maxxi 61x46cm prostokątna biały połysk 145805. Uchwyty do szafki dostępne są oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | look |
| Gwarancja na ceramikę: | 2 lata |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 67 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 167077+145805 |
| Waga brutto: | 37.700 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką elita look 60 cm biały połysk 167077+145805
Nr kat. 100408751
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




