zestaw szafka z umywalką 50 koło nova pro
Nr kat. 100249690
opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 KOŁO NOVA PRO to uniwersalna szafka łazienkowa z wygodną w użytkowaniu umywalką, która sprawdzi się między innymi w łazience w stylu nowoczesnym i industrialnym. Produkt z pojedynczymi drzwiami wzbogaconymi innowacyjnym systemem cichego domknięcia prezentuje grafitowy odcień oraz łatwą w pielęgnacji gładką strukturę mebla łazienkowego Koło. Szafka łazienkowa wykonana z odpornej na wilgoć płyty MDF to gwarancja trwałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne. Produkt dostępny jest także w innych rozmiarach oraz kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Koło |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Nova Pro |
| Szerokość: | 41.8 cm |
| Wysokość: | 55.7 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 501434JK1 |
| Waga brutto: | 23.500 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 KOŁO NOVA PRO to uniwersalna szafka łazienkowa z wygodną w użytkowaniu umywalką, która sprawdzi się między innymi w łazience w stylu nowoczesnym i industrialnym. Produkt z pojedynczymi drzwiami wzbogaconymi innowacyjnym systemem cichego domknięcia prezentuje grafitowy odcień oraz łatwą w pielęgnacji gładką strukturę mebla łazienkowego Koło. Szafka łazienkowa wykonana z odpornej na wilgoć płyty MDF to gwarancja trwałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne. Produkt dostępny jest także w innych rozmiarach oraz kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Koło |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Nova Pro |
| Szerokość: | 41.8 cm |
| Wysokość: | 55.7 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 501434JK1 |
| Waga brutto: | 23.500 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw szafka z umywalką 50 koło nova pro
Nr kat. 100249690
Przeglądaj inne z kolekcji




