zestaw szafka z umywalką 50 elita kwadro plus
Nr kat. 100341839
opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 ELITA KWADRO PLUS zapewni eleganckie wykończenie strefy umywalkowej w łazience. Komplet składa się z umywalki oraz podwieszanej szafki podumywalkowej, wykończonej w czarnym kolorze. Jej szuflady z cichym samodomykiem stworzą dodatkową przestrzeń do przechowywania. Uchwyty do szuflad dostępne są oddzielnie. Szafka została wykonana z trwałej i wytrzymałej płyty laminowanej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wilgoć, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest łatwa w czyszczeniu i nie zmienia swojej barwy pod wpływem działania promieni słonecznych. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 ELITA KWADRO PLUS jest dostępny w różnych kolorach, jest zmontowany i objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Kwadro Plus |
| Szerokość: | 51.5 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | 167649 |
| Waga brutto: | 28.800 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 ELITA KWADRO PLUS zapewni eleganckie wykończenie strefy umywalkowej w łazience. Komplet składa się z umywalki oraz podwieszanej szafki podumywalkowej, wykończonej w czarnym kolorze. Jej szuflady z cichym samodomykiem stworzą dodatkową przestrzeń do przechowywania. Uchwyty do szuflad dostępne są oddzielnie. Szafka została wykonana z trwałej i wytrzymałej płyty laminowanej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wilgoć, temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest łatwa w czyszczeniu i nie zmienia swojej barwy pod wpływem działania promieni słonecznych. ZESTAW SZAFKA Z UMYWALKĄ 50 ELITA KWADRO PLUS jest dostępny w różnych kolorach, jest zmontowany i objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Kwadro Plus |
| Szerokość: | 51.5 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | 167649 |
| Waga brutto: | 28.800 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw szafka z umywalką 50 elita kwadro plus
Nr kat. 100341839
Zobacz inne z kolekcji
Mogą Ci się spodobać





