szafka łazienkowa z umywalką elita tiny 45 cm forest green mat re020450157010
Nr kat. 100331028
opis produktu
Zestaw szafki z umywalką marki Elita z kolekcji Tiny wyróżnia się szeroką gamą kolorów. Prezentowany model szafki łazienkowej w zielonym kolorze posiada ciemny i butelkowy odcień, który doskonale odnajdzie się w łazienkach w stylu glamour, tropikalnym czy eklektycznym. Meble łazienkowe Elita powstały z płyty laminowanej o właściwościach odpornych na pęknięcia, zarysowania i przebarwienia. Model z uchwytem w komplecie gwarantuje wysoki komfort użytkowania dzięki systemowi cichego domknięcia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | tiny |
| Kolor producenta: | Forest Green |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 61 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | RE020450157010 |
| Waga brutto: | 20 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw szafki z umywalką marki Elita z kolekcji Tiny wyróżnia się szeroką gamą kolorów. Prezentowany model szafki łazienkowej w zielonym kolorze posiada ciemny i butelkowy odcień, który doskonale odnajdzie się w łazienkach w stylu glamour, tropikalnym czy eklektycznym. Meble łazienkowe Elita powstały z płyty laminowanej o właściwościach odpornych na pęknięcia, zarysowania i przebarwienia. Model z uchwytem w komplecie gwarantuje wysoki komfort użytkowania dzięki systemowi cichego domknięcia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | tiny |
| Kolor producenta: | Forest Green |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 61 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | RE020450157010 |
| Waga brutto: | 20 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką elita tiny 45 cm forest green mat re020450157010
Nr kat. 100331028
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










