szafka łazienkowa z umywalką elita spring 45 cm sage mat re020450131470
Nr kat. 100596114
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | spring |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 45.5 cm |
| Wysokość: | 66 cm |
| Głębokość: | 28 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE020450131470 |
| Waga brutto: | 15.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | spring |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 45.5 cm |
| Wysokość: | 66 cm |
| Głębokość: | 28 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE020450131470 |
| Waga brutto: | 15.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką elita spring 45 cm sage mat re020450131470
Nr kat. 100596114
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




