zestaw stolików kawowych dice biały marmur carrara
Nr kat. 100495799
opis produktu
Zestaw stolików kawowych Dice biały marmur Carrara to propozycja, która urzeknie miłośników nowoczesnej elegancji. Prezentowany komplet duńskiej marki Actona łączy uniwersalną kolorystykę i ponadczasowe wzornictwo z minimalistyczną, a jednocześnie masywną bryłą. Geometryczna forma stolików znakomicie podkreśla elegancki wzór z szarym użyleniem. Seria stolików kawowych Dice wiernie odwzorowuje strukturę białego marmuru Carrara. Oferta skierowana do salonu oraz gabinetu zapewnia wiele możliwości konfiguracji. Stoliki tworzą harmonijną kompozycję usytuowane obok siebie, ale także korespondują ze sobą w odmiennych strefach pomieszczenia, sprzyjając spójnej aranżacji. Wymiary większego modelu wynoszą 58 cm szerokości, 58 cm długości oraz 40 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestaw ław |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 58 cm |
| Szerokość blatu: | 58 cm |
| Materiał stelażu: | Papier |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Biały marmur Carrara |
| Kolor stelażu: | Biały marmur Carrara |
| Wysokość: | 40 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw stolików kawowych Dice biały marmur Carrara to propozycja, która urzeknie miłośników nowoczesnej elegancji. Prezentowany komplet duńskiej marki Actona łączy uniwersalną kolorystykę i ponadczasowe wzornictwo z minimalistyczną, a jednocześnie masywną bryłą. Geometryczna forma stolików znakomicie podkreśla elegancki wzór z szarym użyleniem. Seria stolików kawowych Dice wiernie odwzorowuje strukturę białego marmuru Carrara. Oferta skierowana do salonu oraz gabinetu zapewnia wiele możliwości konfiguracji. Stoliki tworzą harmonijną kompozycję usytuowane obok siebie, ale także korespondują ze sobą w odmiennych strefach pomieszczenia, sprzyjając spójnej aranżacji. Wymiary większego modelu wynoszą 58 cm szerokości, 58 cm długości oraz 40 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestaw ław |
|---|---|
| Kształt blatu: | Kwadratowy |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 58 cm |
| Szerokość blatu: | 58 cm |
| Materiał stelażu: | Papier |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Biały marmur Carrara |
| Kolor stelażu: | Biały marmur Carrara |
| Wysokość: | 40 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw stolików kawowych dice biały marmur carrara
Nr kat. 100495799
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









