zestaw prysznicowy podtynkowy excellent pi biały mat arex.set.1245wh
Nr kat. 100344431




opis produktu
AREX.SET.1245WH to nowoczesny zestaw prysznicowy podtynkowy w białym matowym kolorze z deszczownicą okrągłą o średnicy 20 cm i zestawem prysznicowym z kolekcji PI. Produkt ten został wykonany z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas. Do zestawu dołączony jest wąż prysznicowy oraz słuchawka prysznicowa o wymiarach 18 x 2.5 cm. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, pozwalając w pełni cieszyć się dobrze wyglądającą i nowoczesną łazienką. Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent PI jest atrakcyjnym, a zarazem wygodnym rozwiązaniem, które z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolekcja: | pi |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Biały |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245WH |
| Waga brutto: | 4.333 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
AREX.SET.1245WH to nowoczesny zestaw prysznicowy podtynkowy w białym matowym kolorze z deszczownicą okrągłą o średnicy 20 cm i zestawem prysznicowym z kolekcji PI. Produkt ten został wykonany z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas. Do zestawu dołączony jest wąż prysznicowy oraz słuchawka prysznicowa o wymiarach 18 x 2.5 cm. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, pozwalając w pełni cieszyć się dobrze wyglądającą i nowoczesną łazienką. Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent PI jest atrakcyjnym, a zarazem wygodnym rozwiązaniem, które z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolekcja: | pi |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Biały |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245WH |
| Waga brutto: | 4.333 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy excellent pi biały mat arex.set.1245wh
Nr kat. 100344431
Cena katalogowa: 1 810 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 1 810 zł/szt
1 szt.
opis produktu
AREX.SET.1245WH to nowoczesny zestaw prysznicowy podtynkowy w białym matowym kolorze z deszczownicą okrągłą o średnicy 20 cm i zestawem prysznicowym z kolekcji PI. Produkt ten został wykonany z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu będzie służyć przez długi czas. Do zestawu dołączony jest wąż prysznicowy oraz słuchawka prysznicowa o wymiarach 18 x 2.5 cm. Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, pozwalając w pełni cieszyć się dobrze wyglądającą i nowoczesną łazienką. Zestaw Prysznicowy Podtynkowy Excellent PI jest atrakcyjnym, a zarazem wygodnym rozwiązaniem, które z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Kolekcja: | pi |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 cm |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Biały |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.SET.1245WH |
| Waga brutto: | 4.333 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


