zestaw prysznicowy podtynkowy deante silia stal szczotkowana nqs_f9yk
Nr kat. 100406333



opis produktu
Set prysznicowy Silia składa się z wylewki ściennej wraz z głowicą natryskową, baterii, węża, słuchawki natryskowej i przyłącza kątowego. Bateria posiada ceramiczny, mechaniczny przełącznik funkcji. Mosiężna głowica natryskowa wyposażona została w system Anti - calc ułatwiający utrzymanie jej w czystości. Wąż z systemem Anti - twist nie skręca się podczas użytkowania. Słuchawka natryskowa wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, posiada przyjemny deszczowy strumień. Przyłącze kątowe jest ruchome, dzięki czemu można dowolnie ustawić kąt nachylenia słuchawki. Całość wykończona została w uniwersalnym kolorze stali szczotkowanej.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Silia |
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | NQS_F9YK |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 5.170 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Set prysznicowy Silia składa się z wylewki ściennej wraz z głowicą natryskową, baterii, węża, słuchawki natryskowej i przyłącza kątowego. Bateria posiada ceramiczny, mechaniczny przełącznik funkcji. Mosiężna głowica natryskowa wyposażona została w system Anti - calc ułatwiający utrzymanie jej w czystości. Wąż z systemem Anti - twist nie skręca się podczas użytkowania. Słuchawka natryskowa wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, posiada przyjemny deszczowy strumień. Przyłącze kątowe jest ruchome, dzięki czemu można dowolnie ustawić kąt nachylenia słuchawki. Całość wykończona została w uniwersalnym kolorze stali szczotkowanej.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Silia |
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | NQS_F9YK |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 5.170 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw prysznicowy podtynkowy deante silia stal szczotkowana nqs_f9yk
Nr kat. 100406333
Cena katalogowa: 3 499 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 3 499 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Set prysznicowy Silia składa się z wylewki ściennej wraz z głowicą natryskową, baterii, węża, słuchawki natryskowej i przyłącza kątowego. Bateria posiada ceramiczny, mechaniczny przełącznik funkcji. Mosiężna głowica natryskowa wyposażona została w system Anti - calc ułatwiający utrzymanie jej w czystości. Wąż z systemem Anti - twist nie skręca się podczas użytkowania. Słuchawka natryskowa wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, posiada przyjemny deszczowy strumień. Przyłącze kątowe jest ruchome, dzięki czemu można dowolnie ustawić kąt nachylenia słuchawki. Całość wykończona została w uniwersalnym kolorze stali szczotkowanej.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Silia |
| Kolor: | Stalowy |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Zestaw prysznicowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | NQS_F9YK |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 5.170 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


