zestaw wannowy podtynkowy deante arnika chrom połysk bxyy0qam
Nr kat. 100494627

opis produktu
Zestaw Arnika składa się z boxa podtynkowego mieszaczowego, głowicy prysznicowej, ruchomej wylewki i słuchawki prysznicowej z wężem i przyłączem kątowym. Zaletą boxa jest łatwy sposób montażu i minimalistyczny design. Głowica prysznicowa jest ultra cienka i wykonana z dobrej jakości stali nierdzewnej. Ruchoma wylewka pozwala na złożenie jej równolegle do ściany, co jest szczególnie przydatne podczas kąpieli małych dzieci. Przyłącze kątowe posiada regulowany kąt nachylenia słuchawki, dzięki czemu można ją dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Całość wykończona jest w błyszczącym chromie.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BXYY0QAM |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 7.900 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Zestaw Arnika składa się z boxa podtynkowego mieszaczowego, głowicy prysznicowej, ruchomej wylewki i słuchawki prysznicowej z wężem i przyłączem kątowym. Zaletą boxa jest łatwy sposób montażu i minimalistyczny design. Głowica prysznicowa jest ultra cienka i wykonana z dobrej jakości stali nierdzewnej. Ruchoma wylewka pozwala na złożenie jej równolegle do ściany, co jest szczególnie przydatne podczas kąpieli małych dzieci. Przyłącze kątowe posiada regulowany kąt nachylenia słuchawki, dzięki czemu można ją dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Całość wykończona jest w błyszczącym chromie.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BXYY0QAM |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 7.900 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wannowy podtynkowy deante arnika chrom połysk bxyy0qam
Nr kat. 100494627
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Zestaw Arnika składa się z boxa podtynkowego mieszaczowego, głowicy prysznicowej, ruchomej wylewki i słuchawki prysznicowej z wężem i przyłączem kątowym. Zaletą boxa jest łatwy sposób montażu i minimalistyczny design. Głowica prysznicowa jest ultra cienka i wykonana z dobrej jakości stali nierdzewnej. Ruchoma wylewka pozwala na złożenie jej równolegle do ściany, co jest szczególnie przydatne podczas kąpieli małych dzieci. Przyłącze kątowe posiada regulowany kąt nachylenia słuchawki, dzięki czemu można ją dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Całość wykończona jest w błyszczącym chromie.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe: | Kluczyk do areatora |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 25 cm |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Okrągły |
| Kod producenta: | BXYY0QAM |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 48 X 34 X 20 CM |
| Waga brutto: | 7.900 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


