zestaw wannowy podtynkowy deante arnika chrom połysk bxyw0qam
Nr kat. 100494636

opis produktu
Komplet podtynkowy Arnika składa się z drążka ze słuchawką i głowicą deszczową, ze składanej wylewki oraz z boxa mieszaczowego z przełącznikiem natrysku. Uchwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji i dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Słuchawka oraz głowica deszczowa wyposażone są w system Anti-calc, ułatwiający czyszczenie ich z osadu i kamienia. Wylewkę można podczas kąpieli złożyć równolegle do ściany, zyskując sporo miejsca, co jest ważne w przypadku mycia małych dzieci. Zestaw wykończony jest w błyszczący chromie, który pięknie odbija światło, dodając przestrzeni blasku.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 40 CM |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kod producenta: | BXYW0QAM |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 92 X 34 X 26 CM |
| Waga brutto: | 8.800 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYWxQAM
Konserwacja natryski - conservation showers manual
BXY_X44M_X44T_manual
NQA_X61K-instrukcja
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Chrom
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BMIX D5 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Komplet podtynkowy Arnika składa się z drążka ze słuchawką i głowicą deszczową, ze składanej wylewki oraz z boxa mieszaczowego z przełącznikiem natrysku. Uchwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji i dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Słuchawka oraz głowica deszczowa wyposażone są w system Anti-calc, ułatwiający czyszczenie ich z osadu i kamienia. Wylewkę można podczas kąpieli złożyć równolegle do ściany, zyskując sporo miejsca, co jest ważne w przypadku mycia małych dzieci. Zestaw wykończony jest w błyszczący chromie, który pięknie odbija światło, dodając przestrzeni blasku.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 40 CM |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kod producenta: | BXYW0QAM |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 92 X 34 X 26 CM |
| Waga brutto: | 8.800 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYWxQAM
Konserwacja natryski - conservation showers manual
BXY_X44M_X44T_manual
NQA_X61K-instrukcja
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Chrom
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BMIX D5 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw wannowy podtynkowy deante arnika chrom połysk bxyw0qam
Nr kat. 100494636
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Komplet podtynkowy Arnika składa się z drążka ze słuchawką i głowicą deszczową, ze składanej wylewki oraz z boxa mieszaczowego z przełącznikiem natrysku. Uchwyt słuchawki można przesuwać do dowolnej pozycji i dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika. Słuchawka oraz głowica deszczowa wyposażone są w system Anti-calc, ułatwiający czyszczenie ich z osadu i kamienia. Wylewkę można podczas kąpieli złożyć równolegle do ściany, zyskując sporo miejsca, co jest ważne w przypadku mycia małych dzieci. Zestaw wykończony jest w błyszczący chromie, który pięknie odbija światło, dodając przestrzeni blasku.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Zestaw wannowy podtynkowy |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kształt deszczownicy: | Okrągły |
| Rozmiar deszczownicy: | 40 CM |
| Ilość funkcji: | 3-funkcyjna |
| Kod producenta: | BXYW0QAM |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | stal_szczotkowana |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 92 X 34 X 26 CM |
| Waga brutto: | 8.800 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
BXYWxQAM
Konserwacja natryski - conservation showers manual
BXY_X44M_X44T_manual
NQA_X61K-instrukcja
Pielegnacja powierzchni armatura natryski - Surface care for fittings manual
Chrom
Deante_Gwarancja_PL
EN Atest-PZH-Natryski Baterie
PL Atest-PZH-Natryski Baterie
Deklaracja właściwości użytkowych BMIX D5 2020
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


