zestaw podtynkowy deante miska wc z deską peonia stelaż z przyciskiem złoty szczotkowany cder6zpw
Nr kat. 100488113

opis produktu
Zestaw WC do podtynkowego montażu składa się z białej miski WC Peonia wraz z deską, ze stelaża podtynkowego oraz przycisku spłukującego. Bezkołnierzowa miska Peonia ma zaokrąglone kształty pozbawione rantów i zakamarków, co bardzo ułatwia utrzymanie jej w czystości. Muszla jest w komplecie z wolnoopadającą deską. Stelaż posiada możliwość cichego, podwójnego spłukiwania – małego (3l) oraz dużego (6l). Przycisk, przez płaską konstrukcję, idealnie przylega do ściany. Wykończony jest w kolorze złota szczotkowanego i doskonale harmonizuje z armaturą i dodatkami w tym samym wykończeniu.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | peonia |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | CDER6ZPW |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 35.50 cm |
| Głębokość miski: | 51 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 118 cm - 138 cm |
| Szerokość stelaża: | 51 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 118 cm |
| Szerokość: | 51 cm |
| Kształt deski WC: | Owalny |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Zestaw WC do podtynkowego montażu składa się z białej miski WC Peonia wraz z deską, ze stelaża podtynkowego oraz przycisku spłukującego. Bezkołnierzowa miska Peonia ma zaokrąglone kształty pozbawione rantów i zakamarków, co bardzo ułatwia utrzymanie jej w czystości. Muszla jest w komplecie z wolnoopadającą deską. Stelaż posiada możliwość cichego, podwójnego spłukiwania – małego (3l) oraz dużego (6l). Przycisk, przez płaską konstrukcję, idealnie przylega do ściany. Wykończony jest w kolorze złota szczotkowanego i doskonale harmonizuje z armaturą i dodatkami w tym samym wykończeniu.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | peonia |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | CDER6ZPW |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 35.50 cm |
| Głębokość miski: | 51 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 118 cm - 138 cm |
| Szerokość stelaża: | 51 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 118 cm |
| Szerokość: | 51 cm |
| Kształt deski WC: | Owalny |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw podtynkowy deante miska wc z deską peonia stelaż z przyciskiem złoty szczotkowany cder6zpw
Nr kat. 100488113
Cena katalogowa: 3 299 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 3 299 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Zestaw WC do podtynkowego montażu składa się z białej miski WC Peonia wraz z deską, ze stelaża podtynkowego oraz przycisku spłukującego. Bezkołnierzowa miska Peonia ma zaokrąglone kształty pozbawione rantów i zakamarków, co bardzo ułatwia utrzymanie jej w czystości. Muszla jest w komplecie z wolnoopadającą deską. Stelaż posiada możliwość cichego, podwójnego spłukiwania – małego (3l) oraz dużego (6l). Przycisk, przez płaską konstrukcję, idealnie przylega do ściany. Wykończony jest w kolorze złota szczotkowanego i doskonale harmonizuje z armaturą i dodatkami w tym samym wykończeniu.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestawy podtynkowe |
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | peonia |
| Deska w komplecie: | Tak |
| Kod producenta: | CDER6ZPW |
| Szerokość miski: | 36 cm |
| Wysokość miski: | 35.50 cm |
| Głębokość miski: | 51 cm |
| Zakres wysokości stelaża: | 118 cm - 138 cm |
| Szerokość stelaża: | 51 cm |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Rodzaj spłukiwania wody: | Klasyczny |
| Materiał deski WC: | Duroplast |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt miski: | Owalny |
| Rodzaj miski: | Bezkołnierzowa |
| Deska WC wypinana: | Tak |
| System spłukiwania wody: | Mechaniczny |
| Materiał deski: | Duroplast |
| Wysokość: | 118 cm |
| Szerokość: | 51 cm |
| Kształt deski WC: | Owalny |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


