zestaw mebli łazienkowych rodan flow z szafkami podumywalkowymi 60 kaszmir cm z szafką otwartą i blatem 140 dąb craft
Nr kat. 100565646
![[4PAC] ZEST FLOW 2X SZAF 60 KA SZ B 140](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056A85B5D1FE090C4949B1AB7DCA6%26compId%3D100565646_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow z szafkami podumywalkowymi 60 kaszmir cm z szafką otwartą i blatem 140 dąb craft to wyjątkowy komplet, który zapewnia niezawodną jakość, nowoczesny styl oraz optymalną przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Prezentowany zestaw charakteryzuje się neutralnym, a jednocześnie ekskluzywnym odcieniem kaszmiru. Ryflowane fronty w postaci pionowych, wąskich i symetrycznych płycin podkreślają lekkość wiszącego mebla łazienkowego. Drewnopodobny blat o strukturze idealnie odzwierciedlającej wzór dębu zapewnia konstrukcji nutę rustykalnej przytulności oraz ponadczasowe wykończenie. Zestaw wyposażony został w dwie otwarte wnęki oraz cztery szuflady z systemem cichego domknięcia, które służą nie tylko wygodzie, ale także bezpieczeństwu użytkowania. Oferta obejmuje także uchwyty w trzech wariantach kolorystycznych – złotym, chromowanym oraz czarnym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | flow |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 58.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 4 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 66 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[4PAC] ZEST FLOW 2X SZAF 60 KA SZ B 140](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056A85B5D1FE090C4949B1AB7DCA6%26compId%3D100565646_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow z szafkami podumywalkowymi 60 kaszmir cm z szafką otwartą i blatem 140 dąb craft to wyjątkowy komplet, który zapewnia niezawodną jakość, nowoczesny styl oraz optymalną przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Prezentowany zestaw charakteryzuje się neutralnym, a jednocześnie ekskluzywnym odcieniem kaszmiru. Ryflowane fronty w postaci pionowych, wąskich i symetrycznych płycin podkreślają lekkość wiszącego mebla łazienkowego. Drewnopodobny blat o strukturze idealnie odzwierciedlającej wzór dębu zapewnia konstrukcji nutę rustykalnej przytulności oraz ponadczasowe wykończenie. Zestaw wyposażony został w dwie otwarte wnęki oraz cztery szuflady z systemem cichego domknięcia, które służą nie tylko wygodzie, ale także bezpieczeństwu użytkowania. Oferta obejmuje także uchwyty w trzech wariantach kolorystycznych – złotym, chromowanym oraz czarnym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | flow |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 58.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 4 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 66 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli łazienkowych rodan flow z szafkami podumywalkowymi 60 kaszmir cm z szafką otwartą i blatem 140 dąb craft
Nr kat. 100565646
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 599 zł/szt-18%
Wymiary:
140 cm
1 szt.
![[4PAC] ZEST FLOW 2X SZAF 60 KA SZ B 140](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056A85B5D1FE090C4949B1AB7DCA6%26compId%3D100565646_img.jpg&width=192&format=webp)
1 szt


Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 599 zł/szt-18%
Wymiary:
140 cm
1 szt.
![[4PAC] ZEST FLOW 2X SZAF 60 KA SZ B 140](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056A85B5D1FE090C4949B1AB7DCA6%26compId%3D100565646_img.jpg&width=192&format=webp)
1 szt


opis produktu
Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow z szafkami podumywalkowymi 60 kaszmir cm z szafką otwartą i blatem 140 dąb craft to wyjątkowy komplet, który zapewnia niezawodną jakość, nowoczesny styl oraz optymalną przestrzeń do przechowywania akcesoriów. Prezentowany zestaw charakteryzuje się neutralnym, a jednocześnie ekskluzywnym odcieniem kaszmiru. Ryflowane fronty w postaci pionowych, wąskich i symetrycznych płycin podkreślają lekkość wiszącego mebla łazienkowego. Drewnopodobny blat o strukturze idealnie odzwierciedlającej wzór dębu zapewnia konstrukcji nutę rustykalnej przytulności oraz ponadczasowe wykończenie. Zestaw wyposażony został w dwie otwarte wnęki oraz cztery szuflady z systemem cichego domknięcia, które służą nie tylko wygodzie, ale także bezpieczeństwu użytkowania. Oferta obejmuje także uchwyty w trzech wariantach kolorystycznych – złotym, chromowanym oraz czarnym.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | flow |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 58.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 4 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 66 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


