zestaw mebli łazienkowych rodan flow z szafką podumywalkową 80 cm z szafką pod blat 40 cm z blatem 120 cm dąb
Nr kat. 100608971
![[3PAC] ZEST FLOW 80+40+BLA 120 DĄB](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B601011FD0AEB4E812EFE8AE3B%26compId%3D100608971_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow z szafką podumywalkową 80 cm z szafką pod blat 40 cm z blatem 120 cm dąb to wysokiej jakości komplet składający się z dwóch szuflad oraz dodatkowej szafki. Prezentowane meble łazienkowe drewnopodobne charakteryzują się ciepłym i przytulnym odcieniem brązu. Powierzchnia pokryta wzorem usłojenia do złudzenia przypomina strukturę naturalnego dębu. Model przeznaczony do montażu wiszącego charakteryzuje się ryflowanym frontem. Pionowe i wąskie lamele nadają konstrukcji dekoracyjny efekt. Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow powstał z płyty MDF oraz laminowanej, gwarantując trwałość, odporność mechaniczną oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow występuje w komplecie z uchwytami w trzech kolorach: złotym, czarnym i chromowanym, które dopasujesz do swojej aranżacji łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | flow |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 58.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: |
|
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 49 kg |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[3PAC] ZEST FLOW 80+40+BLA 120 DĄB](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B601011FD0AEB4E812EFE8AE3B%26compId%3D100608971_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow z szafką podumywalkową 80 cm z szafką pod blat 40 cm z blatem 120 cm dąb to wysokiej jakości komplet składający się z dwóch szuflad oraz dodatkowej szafki. Prezentowane meble łazienkowe drewnopodobne charakteryzują się ciepłym i przytulnym odcieniem brązu. Powierzchnia pokryta wzorem usłojenia do złudzenia przypomina strukturę naturalnego dębu. Model przeznaczony do montażu wiszącego charakteryzuje się ryflowanym frontem. Pionowe i wąskie lamele nadają konstrukcji dekoracyjny efekt. Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow powstał z płyty MDF oraz laminowanej, gwarantując trwałość, odporność mechaniczną oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow występuje w komplecie z uchwytami w trzech kolorach: złotym, czarnym i chromowanym, które dopasujesz do swojej aranżacji łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | flow |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 58.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: |
|
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 49 kg |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli łazienkowych rodan flow z szafką podumywalkową 80 cm z szafką pod blat 40 cm z blatem 120 cm dąb
Nr kat. 100608971
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow z szafką podumywalkową 80 cm z szafką pod blat 40 cm z blatem 120 cm dąb to wysokiej jakości komplet składający się z dwóch szuflad oraz dodatkowej szafki. Prezentowane meble łazienkowe drewnopodobne charakteryzują się ciepłym i przytulnym odcieniem brązu. Powierzchnia pokryta wzorem usłojenia do złudzenia przypomina strukturę naturalnego dębu. Model przeznaczony do montażu wiszącego charakteryzuje się ryflowanym frontem. Pionowe i wąskie lamele nadają konstrukcji dekoracyjny efekt. Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow powstał z płyty MDF oraz laminowanej, gwarantując trwałość, odporność mechaniczną oraz łatwość utrzymania czystej powierzchni. Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow występuje w komplecie z uchwytami w trzech kolorach: złotym, czarnym i chromowanym, które dopasujesz do swojej aranżacji łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | flow |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 58.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: |
|
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 49 kg |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


