zestaw mebli łazienkowych rodan flow z szafką podumywalkową 80 cm kaszmir z szafką otwartą i blatem 100 cm dąb
Nr kat. 100565643
opis produktu
Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow z szafką podumywalkową 80 cm kaszmir z szafką otwartą i blatem 100 cm dąb to model, którego funkcjonalność idzie w parze z niebanalną estetyką. Nowoczesny mebel łazienkowy składa się z drewnopodobnego blatu łazienkowego, dwukomorowej szafki o identycznej strukturze, a także części zamkniętej, która utrzymana jest w wyjątkowym odcieniu kaszmiru. Zestaw wyposażony w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia wyróżnia się ryflowanym frontem. Pionowe płyciny podkreślają lekkość wiszącej konstrukcji, a także nadają powierzchni wyrafinowany i finezyjny wygląd. Komplet, który obejmuje także uchwyty w trzech kolorach – złotym, chromowanym oraz czarnym – powstał z niezawodnej płyty laminowanej oraz MDF. Dzięki temu gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz odporność na wilgoć, zarysowania i odkształcenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | flow |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 58.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 36 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow z szafką podumywalkową 80 cm kaszmir z szafką otwartą i blatem 100 cm dąb to model, którego funkcjonalność idzie w parze z niebanalną estetyką. Nowoczesny mebel łazienkowy składa się z drewnopodobnego blatu łazienkowego, dwukomorowej szafki o identycznej strukturze, a także części zamkniętej, która utrzymana jest w wyjątkowym odcieniu kaszmiru. Zestaw wyposażony w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia wyróżnia się ryflowanym frontem. Pionowe płyciny podkreślają lekkość wiszącej konstrukcji, a także nadają powierzchni wyrafinowany i finezyjny wygląd. Komplet, który obejmuje także uchwyty w trzech kolorach – złotym, chromowanym oraz czarnym – powstał z niezawodnej płyty laminowanej oraz MDF. Dzięki temu gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz odporność na wilgoć, zarysowania i odkształcenia.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | flow |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 58.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 36 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli łazienkowych rodan flow z szafką podumywalkową 80 cm kaszmir z szafką otwartą i blatem 100 cm dąb
Nr kat. 100565643
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



