zestaw mebli łazienkowych rodan flow z szafką podumywalkową 80 cm czarny z szafką otwartą i blatem 100 cm dąb i nogami
Nr kat. 100565637
opis produktu
Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow z szafką podumywalkową 80 cm czarny z szafką otwartą i blatem 100 cm dąb to oryginalny mebel łazienkowy, który łączy elementy nowoczesnego designu z rustykalną przytulnością, tworząc niezwykle stylową i eklektyczną kompozycję. Prezentowana szafka łazienkowa ryflowana utrzymana jest w głębokim i szykownym odcieniu czerni. Klasyczna barwa tworzy wyrazisty duet w towarzystwie drewnopodobnego blatu, który kolorem, jak i wzorem, perfekcyjnie imituje strukturę dębu. Pojemny model wyposażony został w dwie półki otwarte oraz dwie szuflady wzbogacone systemem odpowiadającym za ich ciche domknięcie. Dołączone do kompletu smukłe i minimalistyczne nóżki nadają bryle wizualną lekkość oraz eleganckie wykończenie. Oferta obejmuje także złote, czarne i chromowane uchwyty w minimalistycznej formie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | flow |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 73.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 37 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw mebli łazienkowych Rodan Flow z szafką podumywalkową 80 cm czarny z szafką otwartą i blatem 100 cm dąb to oryginalny mebel łazienkowy, który łączy elementy nowoczesnego designu z rustykalną przytulnością, tworząc niezwykle stylową i eklektyczną kompozycję. Prezentowana szafka łazienkowa ryflowana utrzymana jest w głębokim i szykownym odcieniu czerni. Klasyczna barwa tworzy wyrazisty duet w towarzystwie drewnopodobnego blatu, który kolorem, jak i wzorem, perfekcyjnie imituje strukturę dębu. Pojemny model wyposażony został w dwie półki otwarte oraz dwie szuflady wzbogacone systemem odpowiadającym za ich ciche domknięcie. Dołączone do kompletu smukłe i minimalistyczne nóżki nadają bryle wizualną lekkość oraz eleganckie wykończenie. Oferta obejmuje także złote, czarne i chromowane uchwyty w minimalistycznej formie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | flow |
| W Zestawie Taniej!: | Tak |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Nóżki w zestawie: | Tak |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 73.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Waga brutto: | 37 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli łazienkowych rodan flow z szafką podumywalkową 80 cm czarny z szafką otwartą i blatem 100 cm dąb i nogami
Nr kat. 100565637
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



