zestaw mebli łazienkowych rodan elegance z szafką podumywalkową 80 cm i słupkiem dąb orzech
Nr kat. 100600842
opis produktu
Zestaw Mebli Łazienkowych Rodan Elegance Z Szafką Podumywalkową 80 Cm I Słupkiem Dąb Orzech stanowi eleganckie i funkcjonalne dopełnienie aranżacji nowoczesnej łazienki. Wisząca szafka pod umywalkę wyposażona jest w blat oraz dwie pojemne szuflady, zestaw uzupełnia słupek łazienkowy z pojedynczymi drzwiami i półkami, który zapewnia dodatkowe miejsce na akcesoria, systemem cichego domyku oferuje wygodne użytkowanie mebli. Zaokrąglone krawędzie szafek oraz ryflowane fronty i boki, podkreślają dopracowany design oraz subtelną elegancję kolekcji, solidne korpusy wykonane z laminowanego MDF-u gwarantują odporność na wilgoć. Matowe wykończenie mebli w odcieniu ciemnego drewna dodaje wnętrzu ciepła i klasy, a dołączone uchwyty w kolorze złotym i czarnym umożliwiają dopasowanie zestawu do indywidualnej aranżacji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Kolekcja: | Elegance |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Orzech |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 51.7 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 60 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw Mebli Łazienkowych Rodan Elegance Z Szafką Podumywalkową 80 Cm I Słupkiem Dąb Orzech stanowi eleganckie i funkcjonalne dopełnienie aranżacji nowoczesnej łazienki. Wisząca szafka pod umywalkę wyposażona jest w blat oraz dwie pojemne szuflady, zestaw uzupełnia słupek łazienkowy z pojedynczymi drzwiami i półkami, który zapewnia dodatkowe miejsce na akcesoria, systemem cichego domyku oferuje wygodne użytkowanie mebli. Zaokrąglone krawędzie szafek oraz ryflowane fronty i boki, podkreślają dopracowany design oraz subtelną elegancję kolekcji, solidne korpusy wykonane z laminowanego MDF-u gwarantują odporność na wilgoć. Matowe wykończenie mebli w odcieniu ciemnego drewna dodaje wnętrzu ciepła i klasy, a dołączone uchwyty w kolorze złotym i czarnym umożliwiają dopasowanie zestawu do indywidualnej aranżacji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestawy mebli |
|---|---|
| Kolekcja: | Elegance |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Dekor: | Orzech |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 3 |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 51.7 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Waga brutto: | 60 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw mebli łazienkowych rodan elegance z szafką podumywalkową 80 cm i słupkiem dąb orzech
Nr kat. 100600842
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie























