zestaw 4 frontów przesuwnych vesti typ 28 do szaf 225 cm biały 5003033/biak
Nr kat. 100454803
opis produktu
Zestaw 4 frontów przesuwnych Vesti Typ 28 do szaf 225 cm biały 5003033/BIAK to propozycja dla osób ceniących subtelną estetykę i spójność aranżacyjną. Jasna, gładka powierzchnia o wykończeniu w kolorze białym doskonale wpisuje się w założenia nowoczesnych wnętrz, w których istotną rolę odgrywa światło i wizualna lekkość. Fronty zostały wykonane z wytrzymałej płyty foliowanej i zabezpieczone trwałym obrzeżem ABS, co gwarantuje estetyczny wygląd i trwałość na dłużej. Wymiary pojedynczego elementu to 114,4 × 202,4 × 1,6 cm. Montaż produktu można przeprowadzić samodzielnie i pasuje do szaf umieszczanych zarówno w sypialni, garderobie, jak i w przedpokoju czy spiżarni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Front szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 114.4 cm |
| Wysokość: | 202.4 cm |
| Głębokość: | 1.6 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zestaw 4 frontów przesuwnych Vesti Typ 28 do szaf 225 cm biały 5003033/BIAK to propozycja dla osób ceniących subtelną estetykę i spójność aranżacyjną. Jasna, gładka powierzchnia o wykończeniu w kolorze białym doskonale wpisuje się w założenia nowoczesnych wnętrz, w których istotną rolę odgrywa światło i wizualna lekkość. Fronty zostały wykonane z wytrzymałej płyty foliowanej i zabezpieczone trwałym obrzeżem ABS, co gwarantuje estetyczny wygląd i trwałość na dłużej. Wymiary pojedynczego elementu to 114,4 × 202,4 × 1,6 cm. Montaż produktu można przeprowadzić samodzielnie i pasuje do szaf umieszczanych zarówno w sypialni, garderobie, jak i w przedpokoju czy spiżarni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Front szafy |
|---|---|
| System meblowy: | Vesti |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Intermeble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 114.4 cm |
| Wysokość: | 202.4 cm |
| Głębokość: | 1.6 cm |
| Kolor frontu: | Biały |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Intermeble Sp. z o.o. SOMPOLINEK 18 62-610 SOMPOLNO POLSKA sprzedaz@intermeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw 4 frontów przesuwnych vesti typ 28 do szaf 225 cm biały 5003033/biak
Nr kat. 100454803
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



