zestaw 2 krzeseł myrtos kr0134-b99-bg91 buk / jasnoszary
Nr kat. 100329121

opis produktu
ZESTAW 2 KRZESEŁ MYRTOS KR0134-B99-BG91 BUK / JASNOSZARY jest kompletem dwóch nowoczesnych krzeseł, które będą wspaniałym wyposażeniem salonu, jadalni czy kuchni. Uzupełniając stół stworzą wygodne miejsce do wspólnych posiłków. Krzesła wyposażone są w wysokie oparcia oraz stelaże w formie czterech prostych nóg wykonanych z drewna w jasnej barwie. Siedziska i oparcia ZESTAWU 2 KRZESEŁ MYRTOS KR0134-B99-BG91 BUK / JASNOSZARY są tapicerowane tkaniną wykończoną w jasnym szarym kolorze. Wymiary produktu wynoszą - szerokość 44 cm, wysokość 93 cm oraz głębokość 45 cm. Dopuszczalne jego obciążenie to 120 kg.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestaw krzeseł |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 2 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Buk |
| Kolor siedziska: | Jasnoszare |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
ZESTAW 2 KRZESEŁ MYRTOS KR0134-B99-BG91 BUK / JASNOSZARY jest kompletem dwóch nowoczesnych krzeseł, które będą wspaniałym wyposażeniem salonu, jadalni czy kuchni. Uzupełniając stół stworzą wygodne miejsce do wspólnych posiłków. Krzesła wyposażone są w wysokie oparcia oraz stelaże w formie czterech prostych nóg wykonanych z drewna w jasnej barwie. Siedziska i oparcia ZESTAWU 2 KRZESEŁ MYRTOS KR0134-B99-BG91 BUK / JASNOSZARY są tapicerowane tkaniną wykończoną w jasnym szarym kolorze. Wymiary produktu wynoszą - szerokość 44 cm, wysokość 93 cm oraz głębokość 45 cm. Dopuszczalne jego obciążenie to 120 kg.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestaw krzeseł |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 2 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Buk |
| Kolor siedziska: | Jasnoszare |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
zestaw 2 krzeseł myrtos kr0134-b99-bg91 buk / jasnoszary
Nr kat. 100329121
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
ZESTAW 2 KRZESEŁ MYRTOS KR0134-B99-BG91 BUK / JASNOSZARY jest kompletem dwóch nowoczesnych krzeseł, które będą wspaniałym wyposażeniem salonu, jadalni czy kuchni. Uzupełniając stół stworzą wygodne miejsce do wspólnych posiłków. Krzesła wyposażone są w wysokie oparcia oraz stelaże w formie czterech prostych nóg wykonanych z drewna w jasnej barwie. Siedziska i oparcia ZESTAWU 2 KRZESEŁ MYRTOS KR0134-B99-BG91 BUK / JASNOSZARY są tapicerowane tkaniną wykończoną w jasnym szarym kolorze. Wymiary produktu wynoszą - szerokość 44 cm, wysokość 93 cm oraz głębokość 45 cm. Dopuszczalne jego obciążenie to 120 kg.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zestaw krzeseł |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Forte |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 2 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Buk |
| Kolor siedziska: | Jasnoszare |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


