wykładzina elastyczna voyager zielona 2m
Nr kat. 100268461
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Obiektowe |
| Opór cieplny: | 0.023 m² K/W |
| Wzór: | Beton |
| Dostawca: | Lentex |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 2.2 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.55 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 42-Przemysłowa-śred.natężenie |
| Outlet: | Tak |
UNILIN FLOORING POLSKA SP. Z O.O. POWSTAŃCÓWŚLĄSKICH 54 42-700 LUBLINIEC POLSKA officeflooringpolska@unilin.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Obiektowe |
| Opór cieplny: | 0.023 m² K/W |
| Wzór: | Beton |
| Dostawca: | Lentex |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 2.2 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.55 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 42-Przemysłowa-śred.natężenie |
| Outlet: | Tak |
UNILIN FLOORING POLSKA SP. Z O.O. POWSTAŃCÓWŚLĄSKICH 54 42-700 LUBLINIEC POLSKA officeflooringpolska@unilin.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina elastyczna voyager zielona 2m
Nr kat. 100268461
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.




