wykładzina dywanowa nelia biały 2,4m
Nr kat. 100426394
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Rodzaj wykładziny: | Dziecięce |
| Kolor: | Białe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Typ: | Shaggy |
| Grubość: | 18 mm |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Waga runa : | 550 g/m2 |
| Wysokość runa : | 13 mm |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Rodzaj wykładziny: | Dziecięce |
| Kolor: | Białe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 21-Domowa-niskie natężenie |
| Typ: | Shaggy |
| Grubość: | 18 mm |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Waga runa : | 550 g/m2 |
| Wysokość runa : | 13 mm |
| Posiada próbkę: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa nelia biały 2,4m
Nr kat. 100426394
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o






