wykładzina dywanowa corvino beżowy 5m
Nr kat. 100417863
opis produktu
Wykładzina dywanowa Corvino beżowy 5m to model o strukturze pętelkowej, który prezentuje naturalny i przytulny odcień beżu. Prezentowana wykładzina dywanowa o szerokości 5 m dedykowana jest pomieszczeniom domowym, wnosząc do wnętrza przytulność oraz zapewniając wszechstronność aranżacji. Model do salonu, przedpokoju oraz sypialni powstał z włókien poliamidowych, które charakteryzuje wytrzymałość, łatwość utrzymania czystości oraz odporność mechaniczna. Sprężyste, miękkie i przyjemne w dotyku runo nie ulega ścieraniu ani udeptywaniu, odzyskując elastyczność włókien nawet po długotrwałym nacisku cięższego sprzętu. Produkt o właściwościach termoizolacyjnych sprawdzi się na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 600 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa Corvino beżowy 5m to model o strukturze pętelkowej, który prezentuje naturalny i przytulny odcień beżu. Prezentowana wykładzina dywanowa o szerokości 5 m dedykowana jest pomieszczeniom domowym, wnosząc do wnętrza przytulność oraz zapewniając wszechstronność aranżacji. Model do salonu, przedpokoju oraz sypialni powstał z włókien poliamidowych, które charakteryzuje wytrzymałość, łatwość utrzymania czystości oraz odporność mechaniczna. Sprężyste, miękkie i przyjemne w dotyku runo nie ulega ścieraniu ani udeptywaniu, odzyskując elastyczność włókien nawet po długotrwałym nacisku cięższego sprzętu. Produkt o właściwościach termoizolacyjnych sprawdzi się na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6.5 mm |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 600 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa corvino beżowy 5m
Nr kat. 100417863
Pamiętaj o



