wycieraczka skrzatki 8x400x600
Nr kat. 100436919
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Skład: | Polietylen |
|---|---|
| Kolor: | Brązowe |
| Wzór: | Wiosenny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Grubość: | 4 mm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Materiał: | Polietylen |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Skład: | Polietylen |
|---|---|
| Kolor: | Brązowe |
| Wzór: | Wiosenny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Grubość: | 4 mm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Materiał: | Polietylen |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wycieraczka skrzatki 8x400x600
Nr kat. 100436919
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



