wycieraczka merry skrzaty 8x400x600 czerwona
Nr kat. 100487328
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Skład: | Polipropylen |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowy |
| Wzór: | Świąteczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Grubość: | 15 mm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Materiał: | Polipropylen |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Skład: | Polipropylen |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowy |
| Wzór: | Świąteczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Grubość: | 15 mm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Materiał: | Polipropylen |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wycieraczka merry skrzaty 8x400x600 czerwona
Nr kat. 100487328
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


