witryna wysoka malta 1w3s
Nr kat. 100218950
opis produktu
Witryną wysoką jest WITRYNA MALTA 1W3S MODRZEW SYBERYJSKI. To mebel stojący na niskich nóżkach. Może stać ozdobą Twojego salonu lub jadalni. Posiada drzwiczki z częściowym przeszkleniem oraz trzy szuflady z pełnym wysuwem oraz metalowymi uchwytami. Wyposażona jest w półki. WITRYNA MALTA 1W3S MODRZEW SYBERYJSKI jest wykonana z płyty laminowanej. Wyróżnia ją odporność na zarysowania, uderzenia i ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. WITRYNA MALTA 1W3S MODRZEW SYBERYJSKI jest meblem bielonym. Została wykończona w kolorze modrzewia syberyjskiego oraz orzecha.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Malta |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: | Tradycyjny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Modrzew syberyjski |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 62 cm |
| Wysokość: | 211.5 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor frontu: | Modrzew syberyjski |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Modrzew syberyjski / orzech |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryną wysoką jest WITRYNA MALTA 1W3S MODRZEW SYBERYJSKI. To mebel stojący na niskich nóżkach. Może stać ozdobą Twojego salonu lub jadalni. Posiada drzwiczki z częściowym przeszkleniem oraz trzy szuflady z pełnym wysuwem oraz metalowymi uchwytami. Wyposażona jest w półki. WITRYNA MALTA 1W3S MODRZEW SYBERYJSKI jest wykonana z płyty laminowanej. Wyróżnia ją odporność na zarysowania, uderzenia i ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu i nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. WITRYNA MALTA 1W3S MODRZEW SYBERYJSKI jest meblem bielonym. Została wykończona w kolorze modrzewia syberyjskiego oraz orzecha.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Malta |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane bielone |
| Styl: | Tradycyjny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Modrzew syberyjski |
| Ilość paczek w zestawie: | 6 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 62 cm |
| Wysokość: | 211.5 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor frontu: | Modrzew syberyjski |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Modrzew syberyjski / orzech |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna wysoka malta 1w3s
Nr kat. 100218950
Dobierz oświetlenie






