witryna wood wotan / antracyt
Nr kat. 100597445
opis produktu
Witryna Wood wotan / antracyt to model zaprojektowany z myślą o aranżacjach łączących przytulność stylu rustykalnego z surowością loftu. Powyższy mebel charakteryzuje się metalowym stelażem w kolorze antracytu, który podkreśla nowoczesną formę mebla. Witryna w kolorze ciepłego drewna znakomicie odwzorowuje rzeczywistą strukturę usłojenia dębu. Mebel z podwójnymi skrzydłami uchylnymi wyposażony został w sześć półek, w tym dwie otwarte. Kolekcja wykonana została z łatwej w pielęgnacji oraz odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej. Wymiary oferowanego modelu sięgają 65 cm szerokości, 170.5 cm wysokości oraz 40 cm głębokości. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe propozycje mebli do salonu z kolekcji Wood, które stworzą z prezentowaną witryną harmonijny komplet.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Antracyt |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 170.5 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna Wood wotan / antracyt to model zaprojektowany z myślą o aranżacjach łączących przytulność stylu rustykalnego z surowością loftu. Powyższy mebel charakteryzuje się metalowym stelażem w kolorze antracytu, który podkreśla nowoczesną formę mebla. Witryna w kolorze ciepłego drewna znakomicie odwzorowuje rzeczywistą strukturę usłojenia dębu. Mebel z podwójnymi skrzydłami uchylnymi wyposażony został w sześć półek, w tym dwie otwarte. Kolekcja wykonana została z łatwej w pielęgnacji oraz odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty laminowanej. Wymiary oferowanego modelu sięgają 65 cm szerokości, 170.5 cm wysokości oraz 40 cm głębokości. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe propozycje mebli do salonu z kolekcji Wood, które stworzą z prezentowaną witryną harmonijny komplet.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb wotan |
| Kolor stelażu: | Antracyt |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 170.5 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb wotan |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna wood wotan / antracyt
Nr kat. 100597445
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






