witryna wisząca bota 04 matera / świerk alpejski
Nr kat. 100388091
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wisząca |
|---|---|
| System meblowy: | Bota |
| Rodzaj: | Wiszące |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Liczba półek otwartych: | 3 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Materiał blatu: | Płyta foliowana |
| Kolor blatu: | Świerk alpejski / Matera |
| Kolor stelażu: | Świerk alpejski / Matera |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 152 cm |
| Wysokość: | 142 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Świerk alpejski / Matera |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Świerk alpejski / Matera |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wisząca |
|---|---|
| System meblowy: | Bota |
| Rodzaj: | Wiszące |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Liczba półek otwartych: | 3 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 6 szt |
| Materiał blatu: | Płyta foliowana |
| Kolor blatu: | Świerk alpejski / Matera |
| Kolor stelażu: | Świerk alpejski / Matera |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta foliowana |
| Szerokość: | 152 cm |
| Wysokość: | 142 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Świerk alpejski / Matera |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Świerk alpejski / Matera |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna wisząca bota 04 matera / świerk alpejski
Nr kat. 100388091
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







