witryna windsor w-6 2d1s dąb naturalny / kaszmir
Nr kat. 100601806
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Windsor |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 5 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb naturalny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Szkło hartowane |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 193 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Rodzaj oświetlenia: | Oświetlenie półki |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Windsor |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 5 szt |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb naturalny |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Szkło hartowane |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 193 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Rodzaj oświetlenia: | Oświetlenie półki |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna windsor w-6 2d1s dąb naturalny / kaszmir
Nr kat. 100601806
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









