witryna velvet 10 dąb rustical
Nr kat. 100188501

opis produktu
WITRYNA VELVET 10 DĄB RUSTICAL to znakomite rozwiązanie do Twojego salonu. Pozwoli na zwiększenie powierzchni do przechowywania. Posiada dwoje drzwiczek z metalowymi uchwytami oraz cichym domykiem. Wyposażona jest w półki, które ułatwiają wygodną segregację oraz przechowywanie. WITRYNA VELVET 10 DĄB RUSTICAL utrzymana jest w stylu rustykalnym. Została wykończona w kolorze dębu rustical. Jej front jest wykonany z litego drewna olejowanego. To uniwersalny materiał, który jest trwały i wytrzymały oraz zabezpieczony olejowaniem. Korpus WITRYNY VELVET 10 DĄB RUSTICAL został zrobiony z płyty fornirowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Velvet - dąb rustical |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb rustical |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Drewno lite olejowane |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Dąb rustical |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb rustical |
| Oświetlenie: |
|
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
WITRYNA VELVET 10 DĄB RUSTICAL to znakomite rozwiązanie do Twojego salonu. Pozwoli na zwiększenie powierzchni do przechowywania. Posiada dwoje drzwiczek z metalowymi uchwytami oraz cichym domykiem. Wyposażona jest w półki, które ułatwiają wygodną segregację oraz przechowywanie. WITRYNA VELVET 10 DĄB RUSTICAL utrzymana jest w stylu rustykalnym. Została wykończona w kolorze dębu rustical. Jej front jest wykonany z litego drewna olejowanego. To uniwersalny materiał, który jest trwały i wytrzymały oraz zabezpieczony olejowaniem. Korpus WITRYNY VELVET 10 DĄB RUSTICAL został zrobiony z płyty fornirowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Velvet - dąb rustical |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb rustical |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Drewno lite olejowane |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Dąb rustical |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb rustical |
| Oświetlenie: |
|
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna velvet 10 dąb rustical
Nr kat. 100188501
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
WITRYNA VELVET 10 DĄB RUSTICAL to znakomite rozwiązanie do Twojego salonu. Pozwoli na zwiększenie powierzchni do przechowywania. Posiada dwoje drzwiczek z metalowymi uchwytami oraz cichym domykiem. Wyposażona jest w półki, które ułatwiają wygodną segregację oraz przechowywanie. WITRYNA VELVET 10 DĄB RUSTICAL utrzymana jest w stylu rustykalnym. Została wykończona w kolorze dębu rustical. Jej front jest wykonany z litego drewna olejowanego. To uniwersalny materiał, który jest trwały i wytrzymały oraz zabezpieczony olejowaniem. Korpus WITRYNY VELVET 10 DĄB RUSTICAL został zrobiony z płyty fornirowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Velvet - dąb rustical |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb rustical |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Drewno lite olejowane |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Kolor frontu: | Dąb rustical |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb rustical |
| Oświetlenie: |
|
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


