witryna soho s1 kaszmir / czarny
Nr kat. 100597389
opis produktu
Witryna Soho s1 kaszmir / czarny to mebel, który charakteryzuje się dwukolorową kompozycją oraz nowoczesną formą. Elegancka, a jednocześnie uniwersalna witryna do salonu utrzymana jest w łagodnym i neutralnym odcieniu kaszmirowego beżu. Model zyskuje wyrazistość dzięki czarnym elementom – podstawie, korpusowi oraz uchwytom. Ciemna kolorystyka doskonale podkreśla nowoczesną i minimalistyczną linię detali. Powyższy wariant z drzwiami uchylnymi oraz trzema szufladami wyposażony został w przeszklenie. Wymiary witryny Soho sięgają 60 cm szerokości, 192 cm wysokości oraz 41 cm głębokości. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe propozycje z kolekcji Soho, które stworzą z prezentowaną witryną spójną kompozycję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek zamkniętych: | 3 szt |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 192 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna Soho s1 kaszmir / czarny to mebel, który charakteryzuje się dwukolorową kompozycją oraz nowoczesną formą. Elegancka, a jednocześnie uniwersalna witryna do salonu utrzymana jest w łagodnym i neutralnym odcieniu kaszmirowego beżu. Model zyskuje wyrazistość dzięki czarnym elementom – podstawie, korpusowi oraz uchwytom. Ciemna kolorystyka doskonale podkreśla nowoczesną i minimalistyczną linię detali. Powyższy wariant z drzwiami uchylnymi oraz trzema szufladami wyposażony został w przeszklenie. Wymiary witryny Soho sięgają 60 cm szerokości, 192 cm wysokości oraz 41 cm głębokości. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe propozycje z kolekcji Soho, które stworzą z prezentowaną witryną spójną kompozycję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek zamkniętych: | 3 szt |
| Kolor blatu: | Kaszmir |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 192 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Kolor frontu: | Kaszmir |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna soho s1 kaszmir / czarny
Nr kat. 100597389
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






