witryna niska tips 2d1w1s/80 dąb sonoma
Nr kat. 100208943
![[2PAC] WIT TIPS 2D1W1S/80 DĄB SON](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEAB3B0DE9300CB6EE0%26compId%3D100208943_witryna-tips-2d1w1s80-dab-sonoma_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Jeśli szukasz wytrzymałego i praktycznego mebla to prezentowana WITRYNA TIPS 2D1W1S/80 DĄB SONOMA jest właśnie dla Ciebie. Dzięki swojej dębowej, uniwersalnej kolorystyce doskonale sprawdzi się jako dodatkowy mebel w salonie, pokoju młodzieżowym czy gabinecie. Za szybą możesz wyeksponować swoje książki, dekoracje lub pamiątki. Do wykonania tego modelu wykorzystano wysokiej jakości płytę meblową laminowaną, co zapewnia wytrzymałość. Produkt jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 2 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 83 cm |
| Wysokość: | 144 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC] WIT TIPS 2D1W1S/80 DĄB SON](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EEAB3B0DE9300CB6EE0%26compId%3D100208943_witryna-tips-2d1w1s80-dab-sonoma_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Jeśli szukasz wytrzymałego i praktycznego mebla to prezentowana WITRYNA TIPS 2D1W1S/80 DĄB SONOMA jest właśnie dla Ciebie. Dzięki swojej dębowej, uniwersalnej kolorystyce doskonale sprawdzi się jako dodatkowy mebel w salonie, pokoju młodzieżowym czy gabinecie. Za szybą możesz wyeksponować swoje książki, dekoracje lub pamiątki. Do wykonania tego modelu wykorzystano wysokiej jakości płytę meblową laminowaną, co zapewnia wytrzymałość. Produkt jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 2 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 83 cm |
| Wysokość: | 144 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna niska tips 2d1w1s/80 dąb sonoma
Nr kat. 100208943
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Jeśli szukasz wytrzymałego i praktycznego mebla to prezentowana WITRYNA TIPS 2D1W1S/80 DĄB SONOMA jest właśnie dla Ciebie. Dzięki swojej dębowej, uniwersalnej kolorystyce doskonale sprawdzi się jako dodatkowy mebel w salonie, pokoju młodzieżowym czy gabinecie. Za szybą możesz wyeksponować swoje książki, dekoracje lub pamiątki. Do wykonania tego modelu wykorzystano wysokiej jakości płytę meblową laminowaną, co zapewnia wytrzymałość. Produkt jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| System meblowy: | Tips |
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Liczba półek otwartych: | 2 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 83 cm |
| Wysokość: | 144 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


