witryna niska seaford 2d4s szary
Nr kat. 100608180
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Szkło hartowane |
| Szerokość: | 77 cm |
| Wysokość: | 185.6 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Szary |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Kolor stelażu: | Szary |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Szkło hartowane |
| Szerokość: | 77 cm |
| Wysokość: | 185.6 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Kolor frontu: | Szary |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna niska seaford 2d4s szary
Nr kat. 100608180
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











