witryna niska a-line dąb dymiony / szary
Nr kat. 100608175
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 2 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb dymiony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor frontu: | Dąb dymiony |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb dymiony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna niska |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Liczba półek zamkniętych: | 2 szt |
| Kolor stelażu: | Dąb dymiony |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Głębokość: | 36 cm |
| Kolor frontu: | Dąb dymiony |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb dymiony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna niska a-line dąb dymiony / szary
Nr kat. 100608175
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











