witryna naganio dąb / transparentny
Nr kat. 100496045
opis produktu
Witryna Nagano dąb / transparentny to propozycja, która łączy elementy stylu nowoczesnego oraz retro. Prezentowany mebel do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju charakteryzuje się ciepłym i słonecznym odcieniem dębu, a także strukturą bezbłędnie odzwierciedlającą naturalny wzór usłojenia. Charakterystycznym elementem oferowanego wariantu jest jodełka pokrywająca front witryny. Model wyposażony został w cztery drzwi uchylne, w tym wypełnione transparentnym przeszkleniem, które pozwala wyeksponować elementy dekoracyjne. Witryna Nagano posiada dziesięć oddzielonych płytą półek. Zastosowany system polegający na bezuchwytowym mechanizmie otwierania służy nie tylko wygodzie, ale także minimalistycznemu i harmonijnemu wykończeniu frontów. Wymiary witryny Nagano sięgają 80 cm szerokości, 178 cm wysokości oraz 37 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 178 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Kolor frontu: | Dąb / transparentny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna Nagano dąb / transparentny to propozycja, która łączy elementy stylu nowoczesnego oraz retro. Prezentowany mebel do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju charakteryzuje się ciepłym i słonecznym odcieniem dębu, a także strukturą bezbłędnie odzwierciedlającą naturalny wzór usłojenia. Charakterystycznym elementem oferowanego wariantu jest jodełka pokrywająca front witryny. Model wyposażony został w cztery drzwi uchylne, w tym wypełnione transparentnym przeszkleniem, które pozwala wyeksponować elementy dekoracyjne. Witryna Nagano posiada dziesięć oddzielonych płytą półek. Zastosowany system polegający na bezuchwytowym mechanizmie otwierania służy nie tylko wygodzie, ale także minimalistycznemu i harmonijnemu wykończeniu frontów. Wymiary witryny Nagano sięgają 80 cm szerokości, 178 cm wysokości oraz 37 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 4 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Kolor stelażu: | Dąb |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 178 cm |
| Głębokość: | 37 cm |
| Kolor frontu: | Dąb / transparentny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna naganio dąb / transparentny
Nr kat. 100496045
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














