witryna minura 15 2d dąb natura
Nr kat. 100595279
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Minura |
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 9 szt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb natura |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb natura |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Rodzaj oświetlenia: | Oświetlenie półki |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Minura |
| Rodzaj: | Niskie |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 9 szt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: |
|
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb natura |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb natura |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Rodzaj oświetlenia: | Oświetlenie półki |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna minura 15 2d dąb natura
Nr kat. 100595279
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









