witryna mediolan 2d1s m-4 dąb hikora
Nr kat. 100577278
opis produktu
Elegancka witryna Mediolan 2d1s m-4 dąb hikora to wysoki i funkcjonalny mebel, który idealnie pasuje do salonu lub jadalni. Jej smukła forma pozwala na wygodne przechowywanie, oferując dwie zamykane szafki z praktycznymi półkami oraz szufladę otwieraną w systemie push to open. Częściowo przeszklony front umożliwia estetyczną ekspozycję dekoracji, a opcjonalne podświetlenie LED półek subtelnie ociepla aranżację. Komfort codziennego użytkowania podnoszą metalowe uchwyty oraz mechanizm cichego domyku. Witryna wykonana z trwałej płyty laminowanej, zabezpieczonej obrzeżem ABS, gwarantuje wytrzymałość oraz zwiększoną odporność na uszkodzenia. Połączenie dekoru dąb hikora z czarnymi detalami dodaje całości nowoczesnej estetyki. Dodatkowym atutem mebla jest możliwość dokupienia czarnych nóg, które podkreślają jego loftowy charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb hikora |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 197 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb hikora |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Rodzaj oświetlenia: | Oświetlenie półki |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancka witryna Mediolan 2d1s m-4 dąb hikora to wysoki i funkcjonalny mebel, który idealnie pasuje do salonu lub jadalni. Jej smukła forma pozwala na wygodne przechowywanie, oferując dwie zamykane szafki z praktycznymi półkami oraz szufladę otwieraną w systemie push to open. Częściowo przeszklony front umożliwia estetyczną ekspozycję dekoracji, a opcjonalne podświetlenie LED półek subtelnie ociepla aranżację. Komfort codziennego użytkowania podnoszą metalowe uchwyty oraz mechanizm cichego domyku. Witryna wykonana z trwałej płyty laminowanej, zabezpieczonej obrzeżem ABS, gwarantuje wytrzymałość oraz zwiększoną odporność na uszkodzenia. Połączenie dekoru dąb hikora z czarnymi detalami dodaje całości nowoczesnej estetyki. Dodatkowym atutem mebla jest możliwość dokupienia czarnych nóg, które podkreślają jego loftowy charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Dąb hikora |
| Ilość paczek w zestawie: | 4 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 197 cm |
| Głębokość: | 41 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb hikora |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb hikora |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Rodzaj oświetlenia: | Oświetlenie półki |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna mediolan 2d1s m-4 dąb hikora
Nr kat. 100577278
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










