witryna malumi 2d mm-3 cashmere
Nr kat. 100575265
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Cashmere |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 103 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Cashmere |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Cashmere |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Niskie |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Prowadnice: | Kulowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Tak |
| Kolor stelażu: | Cashmere |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 103 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Głębokość: | 40.5 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Cashmere |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Cashmere |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna malumi 2d mm-3 cashmere
Nr kat. 100575265
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







