witryna l dore 05 1d dąb olejowany / cashmere
Nr kat. 100578099
opis produktu
Witryna L Dore 05 1d Dąb Olejowany / Cashmere to elegancki mebel, który doskonale odnajduje się w salonie lub jadalni, podkreślając nowoczesny charakter wnętrza. Model wyposażony w pojedyncze drzwi z przeszkleniem oraz półki, idealnie nadaje się do wyeksponowania dekoracji, system otwierania tip-on podkreśla minimalistyczny design mebla. Witryna solidnie wykonana z trwałej płyty laminowanej, zabezpieczonej obrzeżem ABS, gwarantuje zwiększoną odporność na uszkodzenia. Wykończenie w odcieniu dębu olejowanego z frontem w kolorze kaszmiru, nadaje całości ciepła i ponadczasowej elegancji. Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia do witryny oświetlenia o barwie białej zimnej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Dore |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 5 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb olejowany |
| Kolor stelażu: | Dąb olejowany |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 135 cm |
| Głębokość: | 40.6 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Cashmere |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb olejowany |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Barwa światła: | Biała zimna |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Witryna L Dore 05 1d Dąb Olejowany / Cashmere to elegancki mebel, który doskonale odnajduje się w salonie lub jadalni, podkreślając nowoczesny charakter wnętrza. Model wyposażony w pojedyncze drzwi z przeszkleniem oraz półki, idealnie nadaje się do wyeksponowania dekoracji, system otwierania tip-on podkreśla minimalistyczny design mebla. Witryna solidnie wykonana z trwałej płyty laminowanej, zabezpieczonej obrzeżem ABS, gwarantuje zwiększoną odporność na uszkodzenia. Wykończenie w odcieniu dębu olejowanego z frontem w kolorze kaszmiru, nadaje całości ciepła i ponadczasowej elegancji. Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia do witryny oświetlenia o barwie białej zimnej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Dore |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Uchwyty: | Bez uchwytów (tip-on) |
| Liczba półek zamkniętych: | 5 szt |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb olejowany |
| Kolor stelażu: | Dąb olejowany |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 135 cm |
| Głębokość: | 40.6 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Cashmere |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb olejowany |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Barwa światła: | Biała zimna |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna l dore 05 1d dąb olejowany / cashmere
Nr kat. 100578099
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













