witryna evora 13 2d beż jasny / dąb dunin
Nr kat. 100601846
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Evora - beż jasny |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 10 szt |
| Kolor blatu: | Dąb dunin |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Beż jasny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 126 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Beż jasny |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Beż jasny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| System meblowy: | Evora - beż jasny |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 10 szt |
| Kolor blatu: | Dąb dunin |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Beż jasny |
| Ilość paczek w zestawie: | 3 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 126 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Beż jasny |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Kolor korpusu: | Beż jasny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna evora 13 2d beż jasny / dąb dunin
Nr kat. 100601846
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















