witryna dallas 1d2s d-16 dąb sonoma
Nr kat. 100577110
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 5 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 192 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna |
|---|---|
| Rodzaj: | Wysokie |
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Dąb sonoma |
| Ilość paczek w zestawie: | 5 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 192 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Dąb sonoma |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb sonoma |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna dallas 1d2s d-16 dąb sonoma
Nr kat. 100577110
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











