witryna belveder 12 2d dąb stirling
Nr kat. 100594916
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Belveder |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 102 cm |
| Wysokość: | 194 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Stirling |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Stirling |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Rodzaj oświetlenia: | Oświetlenie podwieńcowe |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Witryna wysoka |
|---|---|
| System meblowy: | Belveder |
| Rodzaj: | Wysokie |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Uchwyty: | Metalowe |
| Liczba półek zamkniętych: | 4 szt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 102 cm |
| Wysokość: | 194 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Dąb Stirling |
| Materiał korpusu: | Płyta foliowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Stirling |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Rodzaj oświetlenia: | Oświetlenie podwieńcowe |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
witryna belveder 12 2d dąb stirling
Nr kat. 100594916
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










